Global site

ABB's website uses cookies. By staying here you are agreeing to our use of cookies. Learn more

Distribuovaný řídicí systém Advant MOD 300

Poskytujeme podporu a modernizace pro široce instalovaný distribuovaný řídicí systém ABB Advant MOD 300 s vysoce kapacitními kontroléry AC410, AC460 a S100 V/V.

Systém MOD 300 byl uveden na trh v roce 1984. Disponuje funkcemi jako jsou například integrované jazyky CCF a TCL, redundantní komunikační síť (DCN), redundantní kontroléry model A a B, historie a reporty, funkce Bulk Data V/V a operátorské konzole se sběrnicí Multibus. Všechny uvedené produkty jsou již od roku 2010 v zastaralé fázi životního cyklu.

V roce 1988 došlo k rozšíření systému MOD 300 přidáním SC kontrolérů, logiky TLL (Taylor Ladder Logic (velmi rychlou "žebříkovou" logikou podle prům. standardů)) a TRIO V/V.

V roce 1992 pak byla zahájena evoluce systému MOD 300 na platformu Advant, která nově přinesla 2 vysoce kapacitní kontroléry AC460 a AC410 a S100 rackový systém V/V vyznačující se zlepšeným schématem redundance, ale také moderním operátorským rozhraním, které je založeno na pracovních stanicích UNIX. 

V roce 1996 byl pak uveden systém S800 vzdálených V/V, nabízející modulární flexibilitu s redundantní komunikací. Na sklonku 90. let byl také ještě později doplněn o EX S800 V/V pro použití pro bezpečně kritické aplikace.

V roce 2004 pak Advant MOD 300 udělal další krok kupředu v evolučním procesu uvedením System 800xA a souvisejících produktů nabízíjící System 800xA pro Advant MOD. 

Řídicí systémy ABB vám tak nabízí cestu pro neustálý vývoj kupředu a jsou již pro tento vývoj i navrženy. ABB také umožňuje propojení mezi staršími a novými řidícími platformami ABB a chce tak maximálně chránit vaše investice do systémů.

Hledáte informace o technické podpoře nebo nákupu?

Produktové informace

Servisní nabídka

Reference