Petrol ve gaz sektörü için sürücüler ve PLC'ler

Emniyet, güvenilirlik ve çalışma süresi 

Emniyet ve güvenilirliğin işletmeniz için kritik önem taşıdığını biliyoruz ve bunları müşterilerimize her gün sağlayabilmek için çok çalışıyoruz. Bu nedenle sürücülerimize çeşitli güvenlik fonksiyonları entegre ettik. Güvenilirliği hizmetlerimize, ürünlerimize ve iş ilişkilerimize de entegre ettik.

Operasyonel marjların düşmesi ile petrol ve gaz sektöründe iş ortamı değişti. Bunun pek çok nedeni var: fosil yakıt kullanan araçlarda ve santrallerde artan verimlilik, alternatif enerji kaynaklarının kullanımının artması, kaya petrolü gibi rezervlerin artması ve pazardaki oyuncu sayısının artması. Bu, işletmenin gelecekteki gelişimini güvence altına almak adına sağlıklı marjlar sağlamak için üretim maliyetlerinin optimize edildiği anlamına geliyor.

Üretiminizde kullanılan elektriği azaltarak operasyonel harcamalarınızı azaltmak sizin için iyi bir seçenek olacaktır. Petrol ve gaz endüstrisinde elektrik motorları kullanan birçok uygulama vardır. Sürücülerimiz ve PLC'lerimiz, motorlarınızı daha verimli ve güvenilir bir şekilde çalıştırmanıza yardımcı olabilir. Portföy, çok çeşitli alçak gerilim değişken hızlı sürücü, orta gerilim AC sürücü, motor, ölçeklenebilir PLC'ler ve bir dizi HMI içeriyor.

Size 7/24 eksiksiz bir güven vermek adına küresel ABB servisimiz ve desteğimiz, ihtiyaçlarınıza göre uyarlanabilen teknik destek, önleyici bakım, tam bakım ve hızlı yanıt içeren bir sürücü bakım programı geliştirdi.

Güvenli. Üretkenlik. Verimlilik. Güvenilirlik. Servis. Sonuçta her şeyin önemi var.

 

Destek veya satış bilgisine mi ulaşmak istiyorsunuz?

Sayfayı paylaş

Öne Çıkanlar

Our offering

Daha fazla bilgi edinin

Loading documents
Select region / language