Rozwiązania do ładowania pojazdów elektrycznych

Przyszłość bezemisyjnego transportu

Infrastruktura do ładowania pojazdów elektrycznych

ABB tworzy fundamenty pod przyszłość inteligentnej, niezawodnej i bezemisyjnej mobilności, dostępnej wszędzie i dla każdego.  ABB oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie ładowania pojazdów elektrycznych, począwszy od kompaktowych, wysokiej jakości naściennych ładowarek prądu przemiennego, przez niezawodne stacje szybkiego ładowania prądem stałym z doskonałą łącznością, po innowacyjne systemy ładowania autobusów elektrycznych na żądanie. ABB wprowadza infrastrukturę, która spełnia potrzeby nowej generacji inteligentnej mobilności.

Ładowarki ABB Ability™ z łącznością internetową oznaczają szybką, globalną obsługę i proaktywne podejście do utrzymania. Firma ABB posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu, instalacji i konserwacji infrastruktury do ładowania obejmujące kilka ogólnokrajowych sieci ładowarek do pojazdów.

Nasza oferta

Vehicle-to-Grid

Bądź na bieżąco: wkrótce pojawi się nowe rozwiązanie V2G

Rozwiązania

ABB eMobility Partner

Program partnerski zrzesza ze sobą wykwalifikowanych partnerów, którzy przeprowadzą przez cały proces doboru stacji, przygotowania projektu i terenu, montażu, uruchomienia oraz niezbędnych odbiorów. Program partnerski ABB eMobility Partner oferuje pełną gamę rozwiązań i usług pozwalających spełnić wszystkie wymagania związane  z inteligentną, niezawodną i bezemisyjną mobilnością.

Aktualności

Select region / language

Pożyteczne informacje