Produkty vysokého napětí pro solární energii

Výzva zákazníků

V uplynulém desetiletí došlo k rychlému růstu fotovoltaické kapacity (PV) a trend bude pokračovat. Nicméně solární průmysl čelí výzvám, které bude muset překonat, jako je konkurence s nízkou cenou fosilních paliv a stále více s jinými obnovitelnými zdroji energie, snižováním vládních dotací a integrací solární energie do stávající elektrické sítě. Vysoká účinnost, vysoká flexibilita a vysoká spolehlivost solárních fotovoltaických řešení jsou proto zásadní.

ABB odpovídá

Společnost ABB reaguje na výzvy tohoto dynamického segmentu s komplexním portfoliem produktů, systémů a řešení podél řetězce hodnot PV, které umožňují generování, přenos a distribuci solární energie pro aplikace v síti i mikrokříže.

Výrobky středního napětí společnosti ABB pro solární aplikace zahrnují kompletní řadu rozváděčů, modulů pro ukládání energie, kompaktních sekundárních rozvoden, venkovních přístrojů a komponentů a vnitřních vzduchově izolovaných přepínačů zatížení. ABB je průkopníkem a technologickým lídrem v oblasti produktů a řešení středních napětí, s desetiletou zkušeností ve výrobě, instalaci a servisu těchto robustních výrobků.

Komplexní portfolio výrobků a řešení středního napětí společnosti ABB je certifikováno podle nejrůznějších mezinárodních norem, včetně IEC, IEEE, ANSI a GOST. Nabízíme také komplexní portfolio nabízených služeb, jako je inženýring a poradenství, rozšíření a modernizace a služby na konci životnosti.

ABB je vaším dlouhodobým, důvěryhodným partnerem s obchodními a servisními kompetencemi ve více než 100 zemích.Loading documents

Užitečné odkazy

Select region / language