Wzornictwo

To detale tworzą nastrojowe wnętrza

W przeszłości przełączniki, czujniki i panele sterowania były wyłącznie funkcjonalne – dziś stanowią integralną część wizerunku. ABB nie tylko dostarcza rozwiązania elektryczne, które poprawiają wygodę, bezpieczeństwo i wydajność budynków, ale także oferuje szeroką gamę wysokiej jakości, stylowych akcesoriów elektrycznych, które będą idealnie pasowały do Twojego budynku i gustu.

Design robi różnicę

Design tworzy podstawę naszej tożsamości. To sposób wyrażenia charakterystycznych cech – pewności siebie, oryginalności, przyszłościowego myślenia. A ponieważ nasze produkty cechuje wysoka funkcjonalność, wymagamy również trwałego doświadczenia perfekcji wynikającego z ich estetyki. Dzięki takiemu podejściu możemy zaoferować naszym klientom najwyższej klasy rozwiązania, które przyczyniają się do tworzenia indywidualnego stylu.

 

Przełączniki dla globalnego rynku

Różne kraje, różne standardy instalacji – ABB posiada specjalne serie przełączników dla krajów, w których stosowane są inne standardy i certyfikaty, takich jak Wielka Brytania i Włochy. Co łączy ze sobą te rozwiązania? Szeroki zakres funkcji połączony z nowoczesnym wzornictwem — wszystko po to, by sprostać nawet najbardziej indywidualnym wymaganiom.


» NASZE ROZWIĄZANIA

 

 

 

Dowiedz się więcej

 

Select region / language