Rozdział energii

Bez względu na to, skąd pochodzi energia, jest przekierowywana do odpowiedniego miejsca

Energię elektryczną doceniamy dopiero wtedy, gdy nagle zaczyna jej brakować. Misją ABB jest dostarczanie energii elektrycznej, której potrzebujesz w odpowiednim momencie – na przykład podczas podłączania urządzenia lub włączania przełącznika. Pobieramy energię o wysokim napięciu ze źródła zasilania, a następnie natychmiast przekazujemy ją do danego budynku lub domu, w którym zostanie wykorzystana.

Połączenie z siecią energetyczną

Kluczowym czynnikiem zapewniającym stałe zasilanie budynku jest niezawodne i efektywne energetycznie podłączenie do sieci energetycznej. Nasze rozwiązania obejmują wszystkie poziomy rozdziału mocy we wszystkich obszarach, zapewniając bezproblemowe prowadzenie działalności. Ponadto gwarantują możliwość podłączenia do instalacji internetu rzeczy oraz sieci zasilającej.


» PODSTAWOWE ŹRÓDŁO ZASILANIA

» GŁÓWNY ROZDZIAŁ ENERGII

» INTELIGENTNE USŁUGI CYFROWE

Technologie Grid Edge

Wkraczasz w świat nowych sposobów samodzielnego zaopatrywania się w energię, które wymagają świeżych, ale jednocześnie sprawdzonych koncepcji, takich jak dachowe systemy produkcji energii odnawialnej wspierane przez akumulatorowe rozwiązania do magazynowania energii, które zwiększą wydajność Twojego obiektu. Jednocześnie ładowanie pojazdów elektrycznych napędza zapotrzebowanie na energię i musi być dostępne w każdej chwili.

 
» KOMPAKTOWE MODUŁY MAGAZYNOWANIA ENERGII

» OFERTA Z ZAKRESU ENERGETYKI SŁONECZNEJ

Rozdział energii średniego napięcia

Nasze rozwiązania opierają się na fundamentalnych zasadach bezpieczeństwa, niezawodności i skalowalności. Mają na celu zwiększenie wydajności w obiektach: od zastosowań w przemyśle, poprzez statki, wytwarzanie energii tradycyjnej i odnawialnej, aż po budynki, centra przetwarzania danych oraz centra handlowe. Dla uzyskania wysokich osiągnięć w każdych warunkach, w każdej chwili gwarantowane są bezpieczne w użyciu produkty i łatwiejsza wymiana komponentów.
 
 » NASZE ROZWIĄZANIA

Rozdział energii niskiego napięcia

Nasze, cechujące się dużą elastycznością, rozwiązania zapewniają utrzymanie instalacji elektrycznych naszych klientów na najwyższym poziomie dostępności i bezpieczeństwa. Inteligentne rozwiązania nowej generacji umożliwiają dostęp do danych ze wszystkich czynności w czasie rzeczywistym, przez co przygotowują Cię do digitalizacji, tworząc nowe możliwości w zakresie inteligentnych urządzeń, internetu rzeczy i technologii opartej na chmurze.


» INTELIGENTNE USŁUGI CYFROWE

» WYSOKA WYDAJNOŚĆ W KAŻDYCH WARUNKACH

» ROZDZIAŁ MOCY

» ROZWIĄZANIE W ZAKRESIE ROZDZIAŁU MOCY

Rozwiązania w zakresie prowadzenia przewodów i okablowania

Stawiamy na jakość Bogata oferta systemów do prowadzenia przewodów i kabli firmy ABB powstała, by ułatwiać i przyspieszać prace związane z mocowaniem, zabezpieczaniem, izolowaniem oraz podłączaniem przewodów w przemyśle, budownictwie i branży telekomunikacyjnej, wykonywane zarówno przez firmy instalacyjne, jak i przez producentów maszyn i urządzeń. W sytuacjach wymagających wytrzymałości, niezawodności i efektywności profesjonaliści wybierają oryginalne i cechujące się najwyższą jakością rozwiązania do prowadzenia przewodów i kabli.


 » NASZE ROZWIĄZANIA

Dowiedz się więcej

 

Select region / language