Smarter Buildings

Dziś dla budynków przyszłości

Jak wyobrażasz sobie budynek przyszłości? A może nie musisz go sobie wyobrażać, bo taki dom już istnieje? Smart home to urzeczywistniona wizja o domu inteligentnym – wygodnym, funkcjonalnym, bezpiecznym. Wykorzystując dostępną obecnie technologię ABB Ability™ pracujemy także nad stworzeniem miejsc pracy, w których wszystko będzie możliwe. Automatyka budynkowa pozwala na inteligentne sterowanie – zdalną kontrolę nad systemem z dowolnego miejsca wtedy, gdy jest ona najbardziej potrzebna. Dzięki sterowaniu ogrzewaniem, oświetleniem, żaluzjami, a także czujnikom wykrywania ruchu i automatycznej klimatyzacji zwiększamy efektywność energetyczną i bezpieczeństwo, łatwiej i sprawniej niż było to dotychczas możliwe. 

Szukasz wsparcia lub informacji sprzedażowej?

Inteligentniejsze rozwiązania do różnych typów budynków

Każdy budynek ma unikalne wymagania, dlatego nasza innowacyjna oferta zapewnia elastyczność w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań budowlanych, które niezwykle łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb. Twoja inwestycja będzie też zabezpieczona pod kątem przyszłej modyfikacji i rozbudowy, gdy zmieni się charakter i przeznaczenie budynku.

Biura
Fabryki

Dlaczego ABB?

Dzięki jeszcze inteligentniejszym rozwiązaniom budowlanym mamy dostęp do fachowej wiedzy i know-how firmy ABB w zakresie automatyzacji budynków, zarówno jeśli chodzi o systemy elektryczne, jak i mechaniczne. ABB jest w stanie spełnić szeroki zakres wymagań, począwszy od poszczególnych komponentów, poprzez systemy, aż po wybór platform opartych na poszczególnych protokołach komunikacyjnych. 

Serwis i narzędzia

Dowiedz się więcej

Select region / language