Geleceğin mimarisi

Dijital ve akıllı teknolojiler ve bunların binalar ve şehirlerle artan ilgisi, günümüz mimari tasarım sürecinde önemli bir faktördür.

Mimarlar bir binanın tasarımı, işlevi ve performansı konusunda yüksek beklentilerle karşı karşıyadır. Enerji tüketiminin ve bir binanın genel karbon ayak izinin kontrolünü ve azaltılmasını sağlayan güvenli teknolojiyi uygulama yeteneği, kilit bir unsurdur.

Aynı teknoloji aynı zamanda güvenlik sağlıyorsa ve ışıktan, panjura, hava kalitesinden iklimlendirmeye kadar her şeyin kolaylıkla yönlendirilmesini mümkün kılıyorsa, kullanıcıya yüksek konfor sunar ve başarılı bir bina için mükemmel bir çözümdür.

Güvenli, akıllı ve sürdürülebilir bir dünyaya katılın

Eksiksiz Akıllı Binalar teklifi

Mimari uygulamalar için çözümlerimizHaberler & Öne Çıkanlar

ABB, “Frozen Music” başlıklı ilham verici mimari video serisini , sunuyor  

Alman yazar Goethe, şöyle demiştir: “Mimari, donmuş müziktir.” Biz de kendimizi ABB’de, bir binanın tüm farklı unsurlarını birbirine bağlayan ve birlikte güzelce çalışmalarını sağlayan bir orkestra şefi gibi hissediyoruz.

Video serisi, dünyanın dört bir yanındaki yenilikçi binaları ve arkasındaki mimarları içeriyor. Bina tasarımını, konum, etki, amaç ve yeni teknolojiler bağlamında keşfediyor.

Gelin birlikte bir konçerto keşfedelim…

  • Bize ulaşın

    Web talebinizi iletin biz size ulaşalım

    Bize ulaşın
Select region / language