Global site

Strona ABB używa ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z naszą polityką. Więcej

Cyfrowa rozdzielnica

Wybierz najbardziej odpowiednie cyfrowe rozwiązanie rozdzielcze zapewniające oszczędność czasu i maksymalizację niezawodności.

Digitalizacja dystrybucji elektrycznej stanowi odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie w zakresie optymalizacji zużycia i ciągłości wykorzystania energii. Kluczowym aspektem w projektowaniu inteligentnego systemu dystrybucji jest przemyślany rozdział energii, który można monitorować i kontrolować zdalnie w sposób prosty,  wydajny i niezawodny. 

Inteligentne rozwiązania dystrybucyjne ABB mają na celu odpowiadanie na wymagania dowolnego rynku i aplikacji. Wybierz pakiet, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i zyskaj wsparcie w projektowaniu, budowie, wdrożeniu i obsłudze instalacji elektrycznej. 

 

Kluczowe wartości

Elastyczność


Do 66% mniej kabli i do 10% mniej komponentów łączności

Efektywność energetyczna

Obniżenie zużycia o 7% do 20%

Ciągłość usług


Do 36% niższe koszty konserwacji

Zabezpieczenie na przyszłość

Zdalna aktualizacja, konserwacja i rozbudowa

Twoja firma

Prefabrykatorzy

Inteligentne komponenty ABB zostały zaprojektowane tak, aby można je było łatwo zintegrować z tradycyjnymi rozdzielnicami.

Konsultanci / EPC

Projektowanie i wdrażanie inteligentnej dystrybucji może być trudnym zadaniem. ABB oferuje wstępnie zaprojektowane, elastyczne i zgodne ze standardem rozwiązania pasujące do każdej instalacji.

Integratorzy systemów

Rozdzielnice ABB zostały zaprojektowane tak, aby były w pełni kompatybilne ze wszystkimi częściami instalacji elektrycznej i nie tylko. W ten sposób rozwiązania ABB oferują bezproblemową integrację pozwalającą na pełną widoczność elektryki obiektu.

Użykownicy końcowi

Inteligentne rozdzielnice ABB oferują najnowocześniejsze technologie, łatwe do wdrożenia i użycia, umożliwiając natychmiastowe inwestycje i oszczędności operacyjne, a także łatwe i proste przyszłe ulepszenia.

Dowiedz się więcej

Systemy rozdzielcze

Cyfrowe rozwiązania

Powiązane produkty

Materiały dodatkowe