Budynki użyteczności publicznej, produkcyjne i biurowe

Komercyjny oraz przemysłowy rynek budowlany jest bardzo dynamiczny. Właściciele oraz zarządcy takich obiektów muszą optymalizować zużycie energii, zmniejszać koszty operacyjne oraz remontowo-budowlane po to, żeby użytkownicy w pełni odczuwali komfort i bezpieczeństwa przy niższych rachunkach za media. Automatyka budynkowa staje się bardzo ważna, szczególnie w świetle coraz ostrzejszych norm i regulacji prawnych w zakresie efektywności energetycznej oraz ochrony środowiska.

ABB oferuje zintegrowane rozwiązanie – Building Space®.

Building Space to wiedza i doświadczenie Grupy ABB w zakresie systemów elektrycznych i mechanicznych automatyki budynkowej. Od pojedynczych produktów, poprzez kompletne systemy aż do znacznego wyboru protokołów komunikacyjnych, ABB może ​wesprzeć każdy projekt budowlany.

Każdy ​​budynek ma unikalne wymagania. Building Space można dostosować do indywidualnych ​potrzeb użytkownika we wszelkich obiektach, zarówno komercyjnych, przemysłowych jak i w luksusowych hotelach. Co więcej, poczyniona inwestycja jest bezpieczna pod względem możliwości rozbudowy i modyfikacji, szczególnie gdy budynek ma być wykorzystywany do różnych zastosowań.

Nasza oferta

Polecamy

Select region / language