Çimento endüstrisi için sürücüler

Üretimi arttırın ve enerji tasarrufu elde edin

Çimento üretiminde kullanılan yakıtların CO2 emisyonları sektör tartışmalarında gündemde olan bir konu olmakla birlikte, enerji verimliliği de giderek önemini artırmaktadır. Bunun nedeni, artan kârlılığa ek olarak, yetkililerin endüstrileri artık daha verimli süreçlere yönlendirmeye başlamasıdır. Çimento üretim sürecinizde yüksek verimli motorları kontrol etmek için değişken hızlı sürücüler (VSD) kullanarak, enerji tüketimini geleneksel sabit hızlı motorlara kıyasla önemli ölçüde azaltabilirsiniz. VSD'ler ayrıca prosesleriniz için doğru bir kontrol sağlar ve PLC'lerimiz tüm proseslerinizin birbiriyle koordineli bir şekilde çalışmasına yardımcı olur.

Portföyümüz çok çeşitli alçak gerilim sürücüleri, orta gerilim sürücüleri, DC sürücüler, ölçeklenebilir PLC'ler, motorlar, mekanik güç aktarımı ve bir dizi HMI içerir.

Kırıcılardan fanlara, ayırıcılardan fırınlara. Sürücülerimiz ve PLC'lerimiz yeni veya mevcut kurulumlara kolayca entegre olur. Global ABB servis hizmeti ve desteği, ihtiyacınız olan güveni 7/24 sağlar.

Güvenilirlik. Enerji tasarrufu. Artırılmış üretim. Söz konusu yüksek kaliteli çimento her şey önemlidir. 

Destek veya satış bilgisine mi ulaşmak istiyorsunuz?

Sayfayı paylaş

Öne Çıkanlar

Tekliflerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin

Daha fazla bilgi edinin

Loading documents
Select region / language