Yiyecek ve içecek için alçak gerilim ürünleri

Yiyecek ve içecek işlemedeki temel sorunlara çözüm için yüksek kaliteli ürünler

Günümüz yiyecek ve içecek işleme endüstrisinde karşılaştığınız zorlukların farkındayız. Faaliyetinizin her alanındaki kritik sorunlar için elektriksel çözümler sunmaya odaklandık, böylece siz üretim döngüsü boyunca tesis sürdürülebilirliği, maliyet, kalite, esneklik, güvenlik ve idari zorluklara odaklanabilirsiniz. Alçak gerilim ürünleri ailemiz, gıda işleme alanlarında baştan sona uygulamaya özel kriterleri karşılayarak, gelen hammaddeden bitmiş ürünlerin nakliyesine tesisinizin her alanındaki elektrik sisteminin kalitesini ve güvenilirliğini sağlar.

Öne çıkanlar

Zorluk ve bağlılık

Karmaşık ve hassas elektrik sistemleri, kontrolleri ve otomasyonuna sahip yeni yiyecek ve içecek işleme donanımları eski nesil ekipmanın yerine geçtikçe, bakım, tamir ve işletim (MRO) bedelleri de artan bakım süresi, teknik destek ve güç maliyetleri ile yükseldi.

İşleme tesisleri, elektrik sistemlerinde yüksek bir sürdürülebilirlik seviyesine ihtiyaç duyar, çünkü bir partinin ıskartaya çıkması gerekiyorsa kesintiler dakikalar hatta günlerce süren üretime mal olabilir.

  • Üretkenliği ve gıda güvenliğini artırmak için, işleme ekipmanı zorlu işleme ortamlarında bile kirleticileri hızla sökecek ve kolay temizlik sağlayacak şekilde tasarlanması gerekmektedir.
  • Tesis temizlik ve sanitasyon ekipleri, genellikle tesis ve ekipmanın kullanım ömrünü kısaltabilen yüksek sıcaklıklı kostik kimyasal çözümler ile yüksek basınçlı hortumlu temizleme ekipmanları kullanır.
  • Bu da korozyona dayanıklı ve kaplı malzemelerin kullanımını gerektirir.
  • İşlem gereksinimleri yüzünden tesislerde genellikle aşırı sıcaklık aralıkları bulunur.
  • Flaş dondurucular ile doğrudan uyumlu fırınlar yüzünden ortaya çıkan ısıl döngü sorunları işleme alanlarında güvenilirlik sorunlarına neden olabilir.

Uygulamalar ve çözümler

Başlıca ürünler

Loading documents

İlgili teklifler

Select region / language